Collistar

Ár:   €28   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lenochka, Módosítva: 2019. január 22.

Ár:   €28
Lelőhely:   parfümériák

BB krém tökéletesen illik a bőrt, és egységesíti a hang a bőrt. Miközben hatékonyan küzd a ráncok, hidratálja és puhítja a bőrt. A krém egy finom szerkezetű és könnyen alkalmazható. Használhatja egyedül vagy a smink.

Collistar Magica BB Krém Medium2 árnyalatban SPF20 szinte tele
Ár: 3000 Ft+ postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: 50 ml, szinte tele, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.