Collistar

Ár:   4540 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. július 18.

Lelőhely:   parfümériák

Göndörítő szempillaspirál természetes viaszokkal és speciális kefével, melynek köszönhetően lélegzetelállító volument és ívet ad a pilláknak.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sipikingi

2020. május 20.

Én legalább 7-8 évig a Max Factor Masterpiece Max szempillaspiralt használtam, de az utóbbi időben arra lettem figyelmes, h pár órán belül fekete por rakódott a szemem alá. Mindenképp új szempillaspirált akartam kipróbálni, de olyan max 5000 Ft-os árért. Így esett a döntésem erre. Első 4 alkalom kicsit fura volt, főleg ez a hajlított kefe. De most már azt mondom, h a felvitel is ok. És a szemem alatt nincs feketeség. Első alkalommal a férjem egyből rákérdezett, h ez az új szempillád, mert elég durva lett. Szóval én merem ajánlani ezt a terméket. Annyi, h azért legközelebb nem hajlított keféset veszek. 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 20.

cintia995

2016. szeptember 4.

Ez eletem legjobb szempillaspiralja! Emellet az eddigi kedvenc (Maybelline The rocket) elbujhat. Hosszu, gondor szempillat csinal, es nem pereg, de komolyan. 10 orat dolgozok egy nap, es vegig ugyanugy all, ahogy kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.