Collistar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MaryPoppins, Módosítva: 2013. február 13.

Lelőhely:   parfümériák

AndreaM

2015. augusztus 27.

Nemrég ajándékba kaptam két kisebb méretű teszter ceruzát, az egyik lila a másik barna színű. A barna állagra nagyon kemény, a színe pedig fakó, nem igazán jött be. A lila viszont szép árnyalatú, tartós is, pont jó állagú, de ár érték arányban szerintem vannak ennél jobbak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 27.

cinoci

2014. április 5.

A 11-es árnyalat van meg. Gyönyörű, picit zöldbe hajló petrolkék szín apró csillámokkal. Puha, de mégis könnyű hegyezni, és nagyon tartós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 5.

MaryPoppins

2013. február 4.

Az egyik legjobban kihasználható ceruza, amit valaha használtam. Puha, nagyon tartós. Szemhéj árnyékolására is szoktam használni. A sötétkék árnyalatát ismerem, de ki fogom próbálni a zöldet is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 4.