Collistar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Regi84, Módosítva: 2015. április 20.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszan tartó, matt rúzs.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. szeptember 17.

Időközben a design ART design-ra változott, és ez bizony nem is matt már, hanem fényes finisű rúzs. Lehet, hogy a véleményt sem ide kellett volna már írnom? Az ART design rúzsok is csodálatos árnyalatokban pompáznak és a minőségük is kiváló, ezt megerősíthetem. Pontosan közvetítik az olasz életérzést, a dolce vitát, csak rájuk kell nézni. És hogy össze is csomagolták a rúzst egy színben pontosan illő "ajándék" szájceruzával, az csak hab a tortán. Ha eddig még nem érzékeltettem volna kellően, akkor bevallom, hogy vonzó számomra az a stílus, amit az olaszok képviselnek és az is, amit a divat terén közvetítenek.
Nagy kár, hogy a Müller befejezi a márka dekorkozmetikai vonalának a forgalmazást. Olyan érzésem van, hogy erre úgy tud sor kerülni, hogy tőlük igazán meg sem ismerhettük a termékeket, mert egy ideje csak a hiányos állványokat és azt a választ kaphatjuk, hogy kifutó termékek és ezért ilyen szegényes a kínálat. Pedig állítólag van egy vásárlói kör, aki jól ismeri és csak ezt a márkát keresi a Müllerben.
Ha kellően rámenősek vagyunk, és találunk olyan eladót, aki hajlandó a fiókokban keresgélni, akkor azért kiderül, hogy még van néhány, méltatlanul a fiókban lapuló termék. Én is a kincsvadászatomnak köszönhetek 4 szépséges árnyalatot, amit megint nem tudtam otthagyni, így a kis rúzstartó állványaim számát eggyel szaporíthatom...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

torppicur3

2015. augusztus 12.

A 17-es árnyalat van meg, imádom! Csodásan pigmentált, tartós, úgyhogy tuti veszek még belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Lena800805

2015. április 21.

A 2-es, Tropicale árnyalat van meg belőle. Nagyon szép és nagyon tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 21.

A 2-es, Tropicale árnyalat van meg belőle. Nagyon szép és nagyon tartós.

Regi84

2015. április 20.

Egy nude árnyalatom van belőle és ez a kedvenc rúzsom. Nagyon szép, pigmentált, matt és nagyon sokáig fent marad. Szerintem már sajnos nem lehet kapni, de ha még látok biztos veszek más színt is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.