Collistar

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. december 14.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hosszantartó,elegáns gél-hatású körömlakk.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. június 11.

Nekem az 549 Rosa graziosára esett a választásom, és imádom. Már elmondták előttem, hogy miért kiváló ez a körömlakk, ezért inkább a külső megjelenítéséről néhány szó: a design következetes, ahogyan a Collistar egyéb dekortermékeinél is láthatjuk.Nem túl hivalkodó, de mégis figyelemre méltó a külső összhatása a letisztult üveg vonalát követő kupakkal. És akkor térjünk magára a körömlakkra: a színei csodálatosak, nem könnyű a választás itt sem. Vannak trendet követő, és klasszikus árnyalatok is, de bármelyikről is legyen szó, mindegyik igényes a maga nemében, egyik sem kelt olcsó hatást. Az egyik legjobb minőségű körömlakk, pedig néhányat kipróbáltam már, így jár a legjobb pontszám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 11.

Asianlover

2017. április 27.

Könnyen és nagyon szépen felvihető, nagyon vékony rétegben lehet vele dolgozni. Egy rétegben is gyönyörűen terül, de kettőben tökéletes. Magas fényű, nem is kopik. Jó beruházás. Hosszú távon sem sűrűsödik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 27.