Collistar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Erzsi73, Módosítva: 2021. június 24.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Vízhiány

2021-ben megújult összetétel!

Barnulást fokozó hűsítő, hidratáló permet fényvédő nélkül.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Erzsi73

2011. május 25.

Ajjaj! áradozni szerettem volna erről a termékről de sajnos az összetevőket elnézve nem kaphat 5 csillagot, mert hiába hűsít,hidratál.gyönyörű bőrszínem lesz tőle de nem szabad elfelejteni,hogy a bőrön használt termékek sokkal jobban beépülnek a testünkbe mint amiket megeszünk.
És vigyázat nem tartalmaz fényvédőt,de csodálatosan frissít és tényleg felgyorsítja a bőr pigmentációs folyamatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. május 25.