Colo

Ár:   1850 Ft és 2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kinyi, Módosítva: 2017. június 6.

Ár:   1850 Ft és 2990 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"Mit is tud a Sivatag aranya, a Jojoba olaj? Nem is olaj, inkább viasz. Felépítése nagyban hasonlít az emberi bőr által termelt faggyúhoz, ezért gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrön. Erősíti a bőr védelmi funkcióit, megakadályozza, hogy a bőr veszítsen nedvességtartalmából, így növeli a bőr rugalmasságát. Gyulladáscsökkentőként is figyelemreméltó hatású, ellehetetleníti bizonyos mikroorganizmusok életfunkcióit, valamint az akné kialakulásában szerepet játszó baktériumokét is. Nem okoz allergiát ezért is, és az összes többi jó tulajdonsága miatt is az egyik legsokoldalúbb bőrápoló. Véd a szabadgyökök károsító hatásától, véd a napégéstől. Nyugtató hatású, és erősíti a kötőszöveteket is."