Colo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csilll, Módosítva: 2015. augusztus 18.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Vízhiány

100% tisztaságú, nem hígítják. Mentesek alkoholtól és tartósítószerektől és egyéb szintetikus oldószerektől.  A narancsvirág virágvíz az egyik legnemesebb alapanyag, mely tartalmazza, mindazt a hatóanyagot, amiből a bőr felfrissül, élettel töltődik fel. Fanyarillatában keveredik a citrusos és édes aroma, akár parfüm helyett is használhatod.

Felhasznalo888

2017. augusztus 2.

Szinten elso neroli viragvizem, nincs osszehasonlitasi alapom. Illata valoban kulonleges, a leirtaknak megfelelo - szemely szerint meg az aromaterapias hatasat is erzem. Arcra es dekoltazsra fujtam olajozas / kremezes elott es bar hatasarol meg korai lenne nyilatkozni de erzetre es illatra is csodas elmeny a hasznalata.
Csomagolasa ugyanaz mint a levendula viragviznek, 50 ml-es barna kis uveg, minosegi adagolo pumpaval.
Ara jelenleg 1200 Ft plusz a pumpa 499 Ft - nem tul olcso, de nem banom, hogy megvettem.
Mas gyarto viragvizeit is tervezem majd kiprobalni. Update kesobb, ha lesz osszehasonlitasi alapom.
Egyelore ez is a "kedvencek" polcon lakik ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Egyelore ez is a "kedvencek" polcon lakik ;-)