Colo Mini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Brendon, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csilll, Módosítva: 2017. május 19.

Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Brendon, online
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A finomítatlan, kezeletlen shea vaj önmagában is bőrápoló hatású, gazdag zsírsav-tartalma mellett sok A, E és F vitamint tartalmaz. A shea vaj könnyen felszívódik a bőrbe és hosszantartó hidratáló hatást fejt ki, serkenti a bőr öngyógyító képességét.

Felhasznalo888

2017. július 17.

Sokadik shea vaj kiprobalasa utan allitom, hogy ez eddig a legjobb minosegu - ugy allagra, kenhetosegre, mint illatra, apolo hatasra es csomagolasra is.
4 honapos kisfiam vekony, erzekeny boren is ezt hasznalom. Egy nap alatt tuntette el az irritaciot, pirossagot a popsijarol - bar nem onmagaban hasznaltam, hanem a nyugtato, gyulladascsokkento, gyogyhatasu levendula viragvizzel egyutt.
Keves is eleg belole, jol kenheto (talan nedves boron a legjobb alkalmazni kenhetoseg, felszivodas es hatas miatt is) es meg igy finomitatlanul is termeszetesen finom, enyhen fustos, dios illata van. Nem hittem volna, hogy van olyan natur, finomitatlan shea vaj, aminek szeretni fogom az illatat. Az allaga szobahomersekleten is olyan, mint a hutoszekrenyben tarolt zsire - konnyen kiveheto a tegelybol, kezmelegtol viszonylag konnyen olvad es eddig ez szivodott fel a legrovidebb ido alatt.
A 30 ml-es kiszereles jelenlegi ara 690.- Ft, ami nem a legolcsobb, de ez valoban egy premium termek.
Meretezes szempontjabol szerintem nagyon el van talalva: a pelenkazotaskaban, de akar egy kisebb noi taskaban is elfer. A tegely egyszeru, esztetikus, jol zarhato ftalatmentes PP tegely. Forgalmazo, INCI, kiszereles es szarmazasi hely (Ghana) fel van tuntetve rajta, de lejarati datumot nem talalok. Ennel tobb "hibat" szerintem keresve sem lehet talalni benne. Egyertelmuen ujra vasarolom majd, ez szamomra egy "must have" termek - tiszta szivbol ajanlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

balazsdora

2017. június 7.

Most fogyott el, még a régi csomagolásban vettem. Nagyon megszerettem, tulajdonképpen egy idő után kentem vele szinte mindenemet, ahol száraznak éreztem a bőrömet: sarkamat, könyökömet, arcomat, dekoltázsomat, mindenhol jó szolgálatot tett. Az illata számomra kellemes, valóban kicsit dióra hajaz. Az állaga is jó, téli időszakban, amikor jobban megdermedt, rátettem kicsit a radiátorra és pikkpakk kenhető lett. Újravevős és természetesen öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 7.

szandracska

2016. november 15.

Sosem volt shea vajam, ez az első, így nincs összehasonlítási alapom. A véleményem: arcra is szuper (tegnap vizes bőrre kentem nem sokat, csak tessék-lássék módon, de nagyon szerette az arcom). A kezemre is jó, bár inkább lefekvéskor, mert eléggé olajos marad (érdekes, hogy az arcom nem). Jól hidratál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

babooo

2015. október 6.

Sokféle shea vajat kipróbáltam már, belefutottam olyanba, ami annyira kemény volt, hogy csak nagy nehézségek árán lehetett kivenni a tégelyből és annyira kristályos volt, hogy nem volt élvezhető a használata. Ezzel szemben a Colo shea vaját egyszerűen imádom. Nagyon krémes, jól kenhető, finom az illata és ami nem hátrány bio. Egy igazi jolly joker krém, amit vizes bőrre viszek fel általában, akár a arcra, lábra, könyöke. Még reggel is érzem a hatását. Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 6.

csilll

2015. augusztus 4.

Krémes, jól kenhető, kellemes dió illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Krémes, jól kenhető, kellemes dió illata van.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)