Colo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Colo.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csilll, Módosítva: 2015. október 21.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Colo.hu, 1890 Ft

Lágy, friss, a rózsakertek illatát árasztó virágvíz. Fenséges illatán túl jótékony élettani tulajdonságokkal is rendelkezik: sejtregeneráló, hidratáló, feszesítő, ránctalanító hatású, segít megőrizni a bőr nedvességtartalmát. Mindemellett a közérzetre is pozitívan hat: lazít, nyugtat, harmonizál. Kifinomult, nőies illata miatt, akár parfümként is használható.

A COLO bio rózsa virágvíz 100% tisztaságú, Ecocert minősítéssel rendelkezik - szintetikus tartósítószerektől és oldószertől mentes, pici alkohollal van tartósítva.

Ár: 1890 Ft , Eladó: Colo.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat
laura20020201

2017. november 5.

hamar felszívódik.. és nekem ez a legfontosabb! Köszönöm!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 5.

hamar felszívódik.. és nekem ez a legfontosabb! Köszönöm!

Felhasznalo888

2017. augusztus 2.

A levendula viragvizhez hasonloan ennek is kisse hervadt virag illata van, de nekem inkabb az tunt fel, hogy itt a leirasban alkohol is szerepel tartositoszer gyanant?!
Az en termekemen ezt irja:

INGREDIENTS (INCI):
rosa damascena flower water*
*bio

Ettol fuggetlenul en nem erzem az illatan vagy a hatasan az alkoholt.

Zarojelben megjegyeznem, hogy bar egyszerre rendeltem meg a COLO mindharom viragvizet ezen nem volt egyedul feltuntetve a lejarati datum - szerintem veletlen lehet...

Hasznalom mint tonikot, onmagaban es kencekkel egyutt is, vagy ha egy kis frissessegre vagyom ebben a nagy melegben... mar en is azt vallom, hogy minden noi taska nelkulozhetetlen tartozeka kell hogy legyen egy a borunkhoz illeszkedo vegytiszta, bio viragviz.
Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Az en termekemen ezt irja:

INGREDIENTS (INCI):
rosa damascena flower water*
*bio

Ettol fuggetlenul en nem erzem az illatan vagy a hatasan az alkoholt.

Szeretem!

N0emi

2015. december 7.

Valóban frissítő érzetet ad amíg az ember felviszi, de hidratáló hatása számomra egyáltalán nem elég. Az illata elég fűszeres rózsaillat, kicsit olyan, mint amikor egy rózsacsokor már hervadásnak, "fonnyadásnak" indul, de pont ettől hihető, hogy valóban virágkivonatot tartalmaz és nem mesterséges illatanyagot. Én kicsit többet vártam tőle, a bőrömnek nem árt, sokszor csak ezzel "kenegetem" be az arcom éjszakára, ha nem akarom krémmel terhelni, de azért többet vártam tőle. Negatívum még, hogy az ára nagyon kedvező, de mivel csak a honlapon lehet rendelni (nem tudom, van-e forgalmazója a colo termékeknek, ahol személyesen megvásárolhatóak), az átvétellel együtt majdnem 2000- be került az 50 ml-es kiszerelés...Ennyiért semmiképp nem venném újra, de valószínűleg egyébként sem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.