Colo Mini

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Brendon, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Colo.hu-n 995 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csilll, Módosítva: 2017. május 19.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Brendon, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Colo.hu, 995 Ft

A levendula hegesítő, gyulladásgátló tulajdonsága évszázadok óta ismert. Kitisztítja, selymesíti és megnyugtatja az irritált bőrt. A COLO Levendula virágvíz tartalmazza mind azokat a hatóanyagokat, amit a levendula illóolaj, de sokkal gyengédebbek a bőrhöz, így közvetlenül is felviheted a bőrre, nem okoz irritációt.

Ár: 995 Ft , Eladó: Colo.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat

Felhasznalo888

2017. augusztus 3.

COLO FLORAL WATER ORGANIC LAVENDER neven is jelen van a KM-an.

Elso levendula viragvizem, tehat nincs osszehasonlitasi alapom, de A 4 honapos kisfiam erzekeny, hofeher, vekonyka bore nagyon szereti. Nincs tobb piros popsi, irritacio. (Kivancsi vagyok, hogy a kesobbiekben eltunnek majd a combjarol a griz szeru egyenetlensegek is?)
Bar tobb termek jotekony hatasanak is koszonheto szerintem az eredmeny.
Elso lepes mindig a mosdatas (Colo illatmentes kecsketejes szappannal), majd viragviz es johet a kremezes, olajozas vagy shea vajazas.
Az illataval nem vagyok teljesen kibekulve - kicsit furanak talalom, de nem mondhatnam nagyon zavaronak.
A csomagolasa viszont szuper, 50 ml-es szorofejes uveg, ami nagyon jol porlasztja a vizet.
Az 50 ml-es kiszereles ara jelenleg 995 Ft az adagolo pumpa plusz 499 Ft. Kicsit draganak talalom, van ennel olcsobb is - tervezem kiprobalni mas gyarto viragvizeit is.
Update a kesobbiekben, ha lesz osszehasonlitasi alapom.
Addig is az illat es az ar miatt egy pont levonas.

Update
Valoban kicsit hervadt virag illatu a termek, de miutan mas gyarto levendulavizet is probaltam, ez finomnak mondhato a masik mellett.
Amugy csak az elejen volt kisse zavaro az illat, mar tultettem magam rajta es a hatasa mindenert karpotol. Egyertelmuen 5 csillag jar neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

COLO FLORAL WATER ORGANIC LAVENDER neven is jelen van a KM-an.

Bar tobb termek jotekony hatasanak is koszonheto szerintem az eredmeny.
Update a kesobbiekben, ha lesz osszehasonlitasi alapom.
Addig is az illat es az ar miatt egy pont levonas.

Update

Kamillaneni

2016. február 8.

Hatásával eddig nincs problémám, lespriccelem vele az arcom, és utána küldöm rá a kókuszolaj, sheavaj, makadámdióolaj kencét, szépen beszívódnak, de ez a levendulavíz egyszerűen nagyon büdös.
Nem kellemes levendulaillatú, hanem olyan... nem is tudom.. rohadófélben lévő levendula szaga van, emiatt kicsit nehezemre esik használni, mert képtelenség levegőt venni közben.. :(
Mindenesetre megpróbálok kitartó lenni és elvonatkoztatni a szagtól, ha a hatása hosszútávon is érezhető és látható. A SZAG miatt 3 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.