Colo

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: Bogi0506, Módosítva: 2016. március 8.

Kategória:   Testápolók

szandracska

2016. december 13.

Miért nem gyártják? Én múlt héten vettem :O Amúgy 5 csillag... könnyen kenhető, és extra-extra puha bőr az eredmény. Az illata nekem a narancsos trüffelre emlékeztet. (Mondjuk az állaga is)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Bogi0506

2016. február 23.

Oda vagyok erte! Szuper illatu, taplalo. Teljes kiszerelest meg sajnos nem talaltam, nekem 30 ml-s mintam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 23.