Colo

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Captainblonde, Módosítva: 2016. április 18.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"A bio levendula virágvíz a legérzékenyebb bőrre ajánlott, hegesítő, gyulladásgátló hatása tulajdonsága évszázadok óta ismert. Kipirosodott a babád popsija? Bőrét száraznak érzed? Nyugtalan elalvás előtt? Fújj belőle picit a bőrére, a levegőbe, vagy a párnájára. Használhatod napégés után hűsítésre, sebgyógyításra, pattanásos bőr fertőtlenítésére, tonizálására."

Felhasznalo888

(!)
2017. augusztus 2.

Elso levendula viragvizem, tehat nincs osszehasonlitasi alapom, de A 4 honapos kisfiam erzekeny, hofeher, vekonyka bore nagyon szereti. Nincs tobb piros popsi, irritacio. (Kivancsi vagyok, hogy a kesobbiekben eltunnek majd a combjarol a griz szeru egyenetlensegek is?)
Bar tobb termek jotekony hatasanak is koszonheto szerintem az eredmeny.
Elso lepes mindig a mosdatas, majd viragviz es johet a kremezes, olajozas vagy shea vajazas.
Az illataval nem vagyok teljesen kibekulve - kicsit furanak talalom, de nem mondhatnam nagyon zavaronak.
A csomagolasa viszont szuper, 50 ml-es szorofejes uveg, ami nagyon jol porlasztja a vizet.
Az 50 ml-es kiszereles ara jelenleg 995 Ft az adagolo pumpa plusz 499 Ft. Kicsit draganak talalom, van ennel olcsobb is - tervezem kiprobalni mas gyarto viragvizeit is.
Update a kesobbiekben, ha lesz osszehasonlitasi alapom.
Addig is az illat es az ar miatt egy pont levonas.

Update
Valoban kicsit fonnyadt virag illatu a termek, de miutan mas gyarto levendulavizet is probaltam, ez finomnak mondhato a masik mellett.
Amugy csak az elejen volt kisse zavaro az illat, mar tultettem magam rajta es a hatasa mindenert karpotol. Egyertelmuen 5 csillag jar neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Bar tobb termek jotekony hatasanak is koszonheto szerintem az eredmeny.
Update a kesobbiekben, ha lesz osszehasonlitasi alapom.
Addig is az illat es az ar miatt egy pont levonas.

Update