Colo  Marula Olaj

Colo Marula Olaj

Ár:   2280 Ft és 3980 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   10 ml és 30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csilll, Módosítva: 2015. október 21.

Ár:   2280 Ft és 3980 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 30 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Dél-Afrika luxus olaja méltán az egyik legértékesebb olaj, amit a szépségipar csak most kezd felfedezni.  A csodatévő, antioxidánsokban gazdag, fényűző arcolaj, hidratálja és gyógyítja a bőrt, miközben helyreállítja fiatalos ragyogását.  A csodálatos olaj puhítja a finom vonalakat és ráncokat, gyorsan beszívódik, így bármilyen bőrtípusra nyugodtan használható. Extra magas antioxidáns tartalma a bőrnek fiatalos és sugárzó megjelenést kölcsönöz.

Bizonyítottan anti-aging hatású:  60%-kal több antioxidánst tartalmaz, mint az argán olaj Ezért még jobban védi a  bőrt a sejtkárosodástól.   Kimutatták, hogy javítja a bőr rugalmasságát és csökkenti a finom vonalakat és a mélyen ülő ráncokat.

Esszenciális zsírsavak omega-9 - olajsav és omega-6 – linolsav: csökkentik a bőrpírt és a gyulladásokat, tápláló, gyógyító, hidratáló hatásuk van.

A tiszta Marula olaj gyorsan beszívódik a bőrbe, támogatja a bőr természetes lipid rétegét, nem tömíti el a pórusokat. Antibakteriális és sebgyógyító hatása lévén könnyebben gyógyulnak a pattanások és a hegek.

Szuper nedvszívó tulajdonsággal bír, csökkenti a bőr vízveszteségét, így azonnal és hosszan tartó hidratálást nyújt a bőrnek, sőt segít javítani a bőr rugalmasságán, hosszú távon selymessé varázsolja a bőrt.

Az olaj nem csak az arcápolásban bizonyított, de a hajápolásban is. Hidratálja a fürtjeidet, védi a hajszálakat az extrém hő viszonyoktól - a hajsütővastól, és az UV sugaraktól - segít helyreállítani a rugalmasságát és az egészséges fényét.

Fenntartja a bőr rugalmasságát, ezért az afrikai nők terhességi csíkok, striák megelőzésére használják.

Scara

2018. január 9.

Szuper kis olaj, 2 hete használom reggel-este. 2-3 cseppet a hidratáló krémembe keverek és arctisztítás után a még nedves arcbőrre viszem fel.
Gyorsan beszívódik, nem hagy olajos réteget a bőrön és láthatóan egységesíti a bőrképet. Minimális sminket használok (Pupa BB krém + néha púder és a sápadtabb napokon pirosító), de nem okoz problémát ezek felvitele az olaj használata után.

A csomagolása kritikán aluli....a pipettás üvegcse tetejét nem lehet teljesen visszacsavarni, így utazáskor esélytelen hogy magával vigye bárki is. Mivel előfordul hogy több napra elutazom, így (jól záródó) kis tégelybe előre összekeverem a hidratáló krémemmel a szükséges mennyiséget.
Lehet, hogy emiatt a jövőben más márkától fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Lehet, hogy emiatt a jövőben más márkától fogom vásárolni.

Cirné

2017. november 25.

Szinte illatmentes, hamar beszívódik, selymessé tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

Szinte illatmentes, hamar beszívódik, selymessé tesz.

szandracska

2016. november 15.

Totálisan véletlenül találtam erre márkára, és beleszerettem.
Megrendeltem tőlük ezt az olajat is, és nagyon meg vagyok elégedve. Ez előtt vadrózsaolajat használtam (még van belőle, el fogom használni, mert azt is szeretem), de ezt sokkal jobban meggyőzött. Nagy előny, hogy szinte illatmentes, és azonnal felszívódik. Az állaga szerintem sűrűbb, mint egy átlagos olajnak, de elég egy-két pumpálás az egész arcomra. Pont egy olyan időszakban rendeltem, amikor a megfázás miatt éjjel kb 3 órát aludtam egyhuzamban, de reggelre a bőrömön ez nem látszott, semmi karika, gyűröttség. A bőrömet nem zsírosítja, nem lesz pattanásom sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Totálisan véletlenül találtam erre márkára, és beleszerettem.

Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil