Best of Beauty 2019

ColorOn Professional

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. augusztus 25.

Ár:   $20
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Instant szemhéjpúder rengeteg különböző színben, mintában.

Kiszerelés: különféle csomagok vannak, de minden készlethez jár egy ecset és egy fixálópúder.

HBrigi

2011. november 24.

Többféle színben is kipróbáltam. Szerintem is inkább egy jó alap, amit korrigálni kell, nem egyszerű a helyére illeszteni. A tartósságával nincs gond, jól bírja egész nap!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 24.

mellesleg

2011. augusztus 30.

Én használtam, bár nem ezt az állatmintásat, hanem egy sima színeset, azon nincs tusvonal. Ajándékba kaptam, már régen ki akartam próbálni. Nos, nekem kevésbé jött be, mint vártam. Mivel előre formázva van, nem olyan könnyű minden szemhéjhoz rendesen beilleszteni. Ujjal kell elsatírozni, és van hozzá egy por, ami lefixálja. Mivel én nagyon szeretek sminkelni, ezért ezt inkább egy alapnak tekintettem, és még "kiegészítettem" :) Szerintem annak, aki nem nagyon tud sminkelni, jó lehet, és ha belejön az ember, viszonylag gyorsan fel lehet dobni egy egy alkalommal. Mindennapi használathoz azért elég drága :) Ezt a párducosat viszont mindenképp ki fogom próbálni még :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 30.