ColourPop

Ár:   $8   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: ottika, Módosítva: 2016. november 2.

Ár:   $8
Kiszerelés:   4,2 g

Hosszan tartó, selymes tapintású, egyedülálló krémes-púderes textúra. A szín a természetestől az intenzívig építhető, attól függően, hogy ujjal vagy ecsettel visszük fel.

6 árnyalatban kapható

knikolett629

2016. november 4.

nagyszeru termek! ajandekba kaptam baratnomtol, elotte nem ismertem a markat de mar tobb kincset is sikerult beszereznem toluk ☺️ nagyon kremes, ujjal tokeletesen el lehet kenni, gyonyoruseges szine van, es bomba biztos a tartossaga. reggel felrakom, es mindenfele tulzas nelkul este meg ugyanolyan allapotban van!!! mindenkinek csak ajanlani tudom, megeri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.