ColourPop

Ár:   $15   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2020. január 24.

Ár:   $15

Hat matt és három metál finishű szemhéjpúdert tartalmazó paletta

husih96

2020. július 7.

Mindent imádok, ami Colourpop, de ez a valaha volt kedvenc palettám. Nem csak tőlük, hanem összességében a világon! Nekem nagyon Anastasia Soft Glam dupe egyébként, ami a barnás árnyalatokat illeti. A neutrálisabb színek hangulata szinte teljesen ugyanaz. Örök kedvencem ez, de tényleg. Szinte sajnálom használni, nem akarom, hogy hamar elfogyjanak a színek (ha jól tudom, már nem elérhető az oldalon).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

fancsisz

2019. december 17.

Csodalatos ez a paletta! Nagyon szépen és könnyen eldolgozhatóak a színek, a pigmentáltsága is remek! Imádom!☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 17.

Milli88

2019. november 4.

Jó sokat vártam rá, mert a vám elkapta, de végül csak az enyém lett. Napi szinten használom és hozza a márkától elvárt szintet. Nem csomósodik, nem áll össze a szemgödörben a nap végére sem. Szép, pigmentáltak a színek. Egy kicsit porolós, de a megfelelő ecsettel ez orvosolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

Melcsibabyke

2019. július 7.

Imádom! Pigmentált, jó minőségű paletta. Nem porzik, a helyén marad, csodás színek. Ezért az árért ajándék. Tud annyit, mint a drágább társai, sőt... A barnák barnái. Hétköznapi és extra sminket is könnyen lehet kreálni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

_zsulu_

2019. március 28.

A paletta stílusa nagyon megtetszett, akkoriban amikor kijött pont vadásztam a hétköznapi, irodába is hordható barna palettákat így erre is lecsaptam. Szeretek reggelente értenyúlni mert könnyű vele gondolkodás nélkül egy egyszerú sminket feldobni, de a fényes színekkel szépen fel is lehet dobni az ekészült művet. Egyedül egy világosabb krém/bőr színt hiányolok belőle nagyon, azért mindgi külon kell nyúlnom,de ettől még ötöske :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Blackxentric

2019. február 12.

Mikor megláttam az oldalon nem éreztem azt, hogy szükségem lenne erre a barna palettára, aztán mégis megrendeltem. Nagyon szép és jól kihasználható színeket tartalmaz. Hétköznapi sminket könnyen lehet vele készíteni. A festékek pigmentáltak és jól satírozhatóak. A szokásos CP minőség ez is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.