ColourPop

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15 x 1,05 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2018. december 20.

Ár:   $20
Kiszerelés:   15 x 1,05 g

15 erősen pigmentált szemhéjpúdert tartalmazó paletta, a ColourPop karácsonyi kollekciójának része.

gabriella2121

2019. május 4.

Eljutottam odáig, hogy én is tulajdonosa lehetek ennek a kis csodának. Aki minőségi, pigmentált, tartós palettára vágyik, annak szívből ajánlom. Szépek a színek, gyönyörűen satíozhatóak. Gyanítom, hogy nem állok meg egy palettánál.. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

ErikaErika2

2019. január 20.

Megkaptam vegre ezt a gyonyoru palettat. Nagyon szepek a szinei. Lehet viccesen hangzik, de meg a gyerekeim is csodajara jartak. A (jelenleg) sminkellenes lanyom is azt mondta: Jaj, anya, meg en is kedvet kaptam, hogy kifessem magam. :D Na de komolyra forditva a szot nagyon jo minosegu, jol pigmentalt, szep szinek vannak a palettaban. Elbuvolo csomagolasa, neha csak ugy nezegetem. :D Nagyon meg vagyok elegedve vele. Amugy sem draga szeritnem, de en 16 dollarert vettem akcio kereteben. Abszolut megerte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 20.