ColourPop

Ár:   $5   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dea, Módosítva: 2017. január 9.

Ár:   $5
Kiszerelés:   0,2 g

Intenzíven pigmentált, könnyen felvihető és eldolgozható krémes szemceruza, tartós formulával.

23 színben kapható

fancsmancs

2020. augusztus 26.

Nem nagyon szoktam szemceruzát használni, mert vagy nagyon kemény és nem ,,fog", vagy nagyon puha és össze-vissza kenem. Ez az állag nekem nagyon bevált. A felső szemhéjamon használom a pillák tövébe a charmer árnyalatot, ez egy sötét szilvás szín. Szépen feldobja a kék szemeket, mégsem fekete. Nyáron nem a legtartósabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

dunaimano

2020. június 15.

Még nem véleményeztem?? Legjobb szemceruzám valaha!
Egy ezüst színnel kezdtem januárban, akkor beleszerettem a formulába. Szenzációsan krémes és puha és jól használható, miközben eszméletlen pigmentált. Rögtön tudtam, hogy kell még!
Rendeltem 3 másikat, sajnos csak kettő ért ide: egy fehér és egy barna. A barna hozza ugyanazt a minőséget, mint az ezüst, viszont a fehér sajnos csalódást okozott. Nagyon kemény, nehéz vele szépen rajzolni, nem olyan élénk a szín.
Még fogok más színeket is rendelni, ebben biztos vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

Még nem véleményeztem?? Legjobb szemceruzám valaha!
Még fogok más színeket is rendelni, ebben biztos vagyok.

Vicus

2019. augusztus 4.

Over Board színben van meg, csodás rezes barna szín. Szokásos ColourPop minőség, szóval szuper! :D Csak úgy siklik a szemhéjamon, de mégis tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

candy28

2019. június 23.

UPDATE Azóta már rendeltem többet is a Zoella kollekcióból mind a kettőt, az egyik fekete apró ezüst csillámmal a másik árnyalat pedig barna apró arany csillámmal. Visznek mindent. :) Formula és a tartósság is rendben van. Na meg cukibb a csomagolása, mint az eredetinek.
Swerve árnyalat van meg. Először mindenképpen egy feketét szerettem volna kipróbálni. Bevált. Jól lehet vele dolgozni, a nap folyamán,amikor igénybe van véve sem csinál "pandamaci szemet".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

cherry19

2019. február 23.

Piggy Bank árnyalatban van meg, ami egy igazán élénk lila szín. Tetszik, könnyű felvinni, egész okésan fenn is marad napközben, bár vízvonalról minden lekopik nálam. Szívesen használom rúzsokhoz is szájceruzaként, viszont vigyázat, mindent, amihez hozzáér pinken megfog! Kifejezetten tetszik, hogy tekergetős, így nem vesztek terméket hegyezéssel, cserébe kicsit törékeny. Ha elfogy valószínűleg újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 23.

HeniM

2019. január 4.

Show me és Swerve van meg, mindkettő nagyon csinos és pigmentált, a barnát azért szeretem, mert sima futkározós napra és elég csinos. Újravenném

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

fblnk

2018. április 18.

Mr Bing árnyalatban van meg, ez egy barna szín. Nagyon krémes az állaga, ahogy a nevéből is látszik. Ezáltal könnyű felvinni, viszont hátránya, hogy könnyebben is kopik. Viszont nem maszatolódik, ami óriási plusz plusz pont! Nekem nagyon tetszik, biztos újra rendelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

dianae

2017. szeptember 21.

Szuper szemceruza, nagyon szeretem jól fed és tartós is. Egyetlen hátránya hogy nagyon könnyen törik, többször is érkezett már úgy vagy én törtem el véletlen elég könnyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Reni39946

2017. április 26.

A Get Paid árnyalattal próbáltam szerencsét és nem csalódtam! :) Hihetetlenül pigmentált és nagyon tetszik a színe is, na meg nem mellesleg tartós is. Azt hiszem, beszerzek még néhány árnyalatot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Lina14

2017. január 21.

nekem 2 árnyalatom is van a márkától, az egyik a Mr.Bing(matt meleg középbarna) a másik pedig a Get Paid(rosegold). mindkettő egy húzással fed, lehet őket satírozni, szépen látszanak a vízvonalon is. Alap nélkül nem tartanak egész nap, de anélkül sem rossz, 5 órát kibírnak, alappal ez lehet 7-8 is. az automata jellegével meg kell barátkoznom, a hegyezhetőket jobban szeretem, de így is nagyon szépen használhatóak, és ha lesz lehetőségem rendelni, biztosan beszerzek még más árnyalatokat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isododecane, Trimethylsiloxysilicate, Polyglyceryl-3 Stearate, Cyclohexasiloxane, Synthetic Wax, C18-38 Alkyl Hydroxystearoyl Stearate , Paraffin
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-3 Stearate, Beheneth-5
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Cyclohexasiloxane, Phenyl Trimethicone, Triethoxycaprylylsilane

A triglicerol és a sztearinsav észtere. Bőrkondicionáló, bőrpuhító (emolliens), emulgálószer, nagyobb mennyiségben pedig felületaktív anyag.