ColourPop

Ár:   $22   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   16 x 1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2018. július 13.

Ár:   $22
Kiszerelés:   16 x 1 g

A márka első hűvös tónusú szemhéjpúder palettája. 16 erősen pigmentált, krémesen puha árnyalatot tartalmaz, matt, szatén és fémes finish-sel.

agotamaci

2020. június 21.

Mostanában fedeztem fel magamnak újra ezt a palettát és most, hogy kevésbé vàgyok a színekre, nagyon megszerettem. Szép visszafogott sminkek készíthetőek vele, UD alappal egész napot kibír a rejtett szemhéjamon. Kicsit porol, de nem zavaró. A fényes színeket is könnyű felvinni. Hideg színű paletta, ritkaság a piacon és sajnos már nem is gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 21.

fancsmancs

2020. február 6.

Örültem, amikor rátaláltam erre a termékre, elég szegényes a felhozatal az ilyen típusú palettákból. Nagyon megszerettem, minden nap használom. Könnyű a felvitel és jól el lehet dolgozni, a tartóssága is megfelelő. Szépek a színek, hétköznapra nagyon finom sminket lehet vele készíteni, és van azért néhány erősebb szín, amivel alkalmibb/erősebb eredményt lehet elérni. Azt egy kicsit sajnálom, hogy több olyan árnyalat van, ami nagyon közel áll egymáshoz, ezek helyett jobban örülnék más színeknek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

erynis

2019. szeptember 1.

Több hónapnyi használat után is nagyon szeretem ezt a palettát, egyre többet nyúlok hozzá. Én is a hidegebb színekért vagyok oda, ami miatt ezt a palettát rendeltem. Nagyon jól működik nekem az UD primer potion-jával, 12-14 órát is kibír az én zsíros szemhéjamon minimális halványulással, ami nagyon meglepett. Könnyen eldolgozhatóak a színek, pigentáltak, én is könnyen boldogulok velük. Jó minőségű paletta, én jó szívvel ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Anheszenamon

2018. augusztus 20.

Imàdom! Vègre egy hideg tónusú paletta a sok téglás, vörös, piros, arany és meleg föld színű palettàk utàn. Nekem nem àllnak túl jól a meleg színek, sokkal jobban kedvelem magamon a hidegebb tónusokat. Kivétel a kèket de azt szerencsére nem tartalmaz ez a csodás paletta. A színek egytől-egyig gyönyörűek! Eddig mèg csak 2 sminket készítettem vele de nagyon elègedett vagyok. A fényes ès matt színek is szèpen teljesítenek, Milani szemhèjalappal egész nap szèpen tartanak, nem csíkozódnak és nem kopnak. A csomagolása is nagyon tetszik. Feltűnő és làtványos. Ha mindenàron talàlni akarok benne kivetnivalót az az, hogy nem árt használat közben leütögetni az ecsetet mert a matt színek hajlamosak porolni. Tovàbbà mèg egy észrevètel: két matt mélyítővonalba alkalmas lilás beütèsű barna szín majdnem teljesen egyforma. Csak àrnyalatnyi különbsèget fedeztem fel közöttük a karomra húzott swatchokon.
Aki szereti a hidegebb színeket annak nagyon jó vétel lehet ez a paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Aki szereti a hidegebb színeket annak nagyon jó vétel lehet ez a paletta.