ColourPop

Ár:   $15   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1 x 2,4 g és 2 x 3,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Boombapple, Módosítva: 2017. július 24.

Ár:   $15
Kiszerelés:   1 x 2,4 g és 2 x 3,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

Egy ultra fényes és két szatén árnyalatú ajakkrém a rózsa árnyalataiban.

A csomag tartalma:

• Contessa: Ultra fényes, áttetsző szájfény meleg arany, rózsaszín és arany glitterrel.
  • Mrs: Ultra szatén ajkak, mély korall színben.
  • Darling: Ultra szatén ajkak, mély lila színben.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

cherry19

2017. augusztus 10.

Nem tudom mennyire ér ehhez a termékhez írni, amikor a trióból csak egyet vettem meg, ha átírjam a glossyhoz, szóljatok!
Régóta szerettem volna egy meleg tónusú, enyhén csillámos lip toppert, nézegettem a Jouer-okat, de végül letettem róluk, nincs kedvem annyi pénzt kiadni egy szájfényre. Amikor megláttam, hogy ebben a kollekcióban lesz egy csillámos arany sejtettem, hogy ő lesz a befutó, de azért megvártam még néhány swatchot.
Be kell valljam ez előtt fogalmam sem volt, ki Karrueche Tran, de ez a kollekciója nagyon szépre sikeredett. Már a doboz maga, amiben jött gyönyörű, nem is dobtam ki, ott ékeskedik a tárolómban.
Szóval ez a Contessa Glossy Lip valami gyönyörű.
Kellemes, hidratáló érzés az ajkakon, nincs erős (semmilyen) illata, a csillám nem érződik, ha összepréselem azokat, nem ragacsos és nagyon szép fényes. Nem túl pigmentált, ami ez esetben nyerő, nem metálos szájfényt kerestem.
Két dolog nem tetszik benne annyira: szerintem kicsit pici az applikátor, többször be kell mártani, hogy a teljes felületet befedjem szájfénnyel, illetve lemosáskor picit nehéz megszabadulni az apróbb glitterdarabkáktól.

Mindezektől függetlenül nagyon örülök, hogy megvettem, nem agresszív, enyhe elegáns fényt kölcsönöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Szóval ez a Contessa Glossy Lip valami gyönyörű.