ColourPop

Ár:   $22   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   16 x 1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2018. július 13.

Ár:   $22
Kiszerelés:   16 x 1 g

16 magasan pigmentált, krémesen puha szemhéjfesték gazdag bogyós gyümölcs és meleg rusztikus árnyalatokban, matt, szatén és fémes finish-sel.

Eperke2004

2018. november 13.

Én nagyon szeretem. Hétköznapokra számomra teljesen kihasználható színeket tartalmaz, de egy bulis smink is simán elkészíthető vele. Pigmentáltak a színek, szépen eldolgozhatóak. Szuper paletta, ahogyan általánosan a többi CP is. Bár kicsit elfogult vagyok a márkával. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.