ColourPop

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15 x 1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2018. október 19.

Ár:   $20
Kiszerelés:   15 x 1 g

Magasan pigmentált, bársonyos szemhéjpúderek. Hosszan tartó formula, amely könnyen tapad a szemhéjhoz, egyenletesen eloszlatható és satírozható.

2020. május 19.

Egyik kedvenc palettám, gyönyörű színek vannak benne és mindegyik jó minőségű, csodásan pigmentáltak és nem potyognak. A csomagolása is nagyon tetszik, igazi csajos paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Melcsibabyke

2019. július 7.

Imádom! Pigmentált, jó minőségű paletta. Nem porzik, a helyén marad, csodás színek. Ezért az árért ajándék. Tud annyit, mint a drágább társai, sőt... Külön kiemelném a csomagolást, hiszen nagyon tetszik az is. Meseszép küllem, meseszép belsővel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Crystaly

2019. július 4.

Oké.. Egy hete van nálam és azóta semmi máshoz nem nyúltam ezen a palettán kívül. Az ára teljesen jó, főleg mert akciósan vettem a csomagolás pedig eszméletlenül szép. A paletta színei gyönyörűek, még az "egyszerű" árnyalatok is szépen pigmentáltak. Szerelem volt első látásra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

Blackxentric

2018. október 30.

Nekem ez a CP paletta az eddigi kedvencem. Nagyon szép színeket válogattak össze. A festékek minősége a szokásos CP. A csomagolás is szép, bár én nem vagyok nagy Disney rajongó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.