ColourPop

Ár:   $12   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9 x 1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2018. július 13.

Ár:   $12
Kiszerelés:   9 x 1 g

9 magasan pigmentált, krémesen puha, kékeszöld és bronz szemhéjfesték matt, szatén, fémes és glitteres finish-sel.

Biu

2019. május 31.

Ez a paletta maga a nyár. Napcsókolta meleg színek, a kék Í(vagy zöld ki hogy hívja) szinte világít, ezt a palettát még a kevésbé bevállalósok is szeretni fogják, mert akár teljesen letisztult sminkeket is lehet vele készíteni,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

rekaasoos

2019. május 23.

Egyik kedvenc palettám lett. Csodaszép nagyon jól pigmentált színekkel, melyeket könnyű eldolgozni. Kicsit porolnak, de ez sem mindegyik színre jellemző. Nagyon szeretem, sőt már készülök beszerezni több színben

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Glara

2018. augusztus 22.

A legtökéletesebb nyári palettám eddig. Szokásos CP minőség, kicsit talán porolnak, de elfogult vagyok és megbocsájtom neki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 22.