ColourPop

Ár:   $12   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2018. december 20.

Ár:   $12
Kiszerelés:   9 x 1,1 g

Magas pigmentáltságú szemhéjpúderek háromféle finish-sel (matt, fémes és szatén).

macooka

2020. július 25.

2019.07.02.: Annyira szuper ez a paletta! Egymással tökéletesen harmonizáló rózsaszínes árnyalatokat tartalmaz, amiben ráadásul több a matt és a szatén szín, mint a csillogós. Ez utóbbi két árnyalat, a Moon Struck és a Tickled is szuper pigmentált, ecsettel is jól fel lehet őket applikálni, nem csak ujjal. Szerencsére egész nap fent maradnak a színek a szemhéjon (legalábbis egy jó alappal), nem csíkozódnak, nem állnak össze.
A tükör és a kompakt, utazáshoz való méret is plusz pontot jelent a palettának.
Egy szó, mint száz, szuper jó sminkeket lehet vele készíteni.

Update, 2020.07.25.: A fenti véleményemet nagyjából továbbra is tartom, de utazáshoz nem lenne jó a paletta, ezt most már látom. Annyira gyengén vannak préselve a csillogós színek, hogy kinyitottam ma a palettát és kibucskázott belőle nem csak a Tickled, de a Moon Struck is. Így maradt egy palettám shimmer színek nélkül.. Imádtam ezzel a palettával sminket készíteni, de ez most nagy csalódás. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

A tükör és a kompakt, utazáshoz való méret is plusz pontot jelent a palettának.
Egy szó, mint száz, szuper jó sminkeket lehet vele készíteni.

Melcsibabyke

2019. július 7.

Imádom! Pigmentált, jó minőségű paletta. Nem porzik, a helyén marad, csodás színek. Ezért az árért ajándék. Tud annyit, mint a drágább társai, sőt... Ez az a paletta, amivel elég extrém sminket is el lehet készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

candy28

2019. április 26.

Imádom! Kedvenc Colourpop palettám. Először tartottam tőle, hogy szinte csak rózsaszín színek vannak benne nem fogom gyakran használni, de nem így lett. Elég sokszor sminkelek vele. Így a rúzsokból is beszereztem hozzá több rózsaszín árnyalatot. Nagyon jól eltalált kis paletta. A formulája is rendben van. Megéri az árát, akciósan meg főleg. Mindenkinek ajánlom, aki szereti a rózsaszínt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.