ColourPop

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   11,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2019. március 19.

Ár:   $18
Kiszerelés:   11,5 g

Négy fajta formulát tartalmazó szemhéjpúder paletta: pressed glitter, super shock shadow, matt és metál finish. Hétköznapi sminktől kezdve az alkalmi sminkig sokféle look elkészíthető vele.

ColourPop Sweet Talk + So Jaded Palette
Ár: 5000 Ft , Eladó: Julcsiturkyy
Állapot: újszerű, Helyszín: Budapest Lehel vagy Nyugati tér, fizetés: személyes átvétel, készpénz

Aria249

2020. január 28.

Először meglepődtem rajta, mert a matt árnyalatokat sokkal keményebbek, mint az eddigi Coloupop palettáimban, de szerencsére ugyanolyan könnyen eldolgozhatóak. A csillagok és a supershock is gyönyörűek benne. A sss-t sokszor felteszem topperként más palettákkal készített sminkeimre is, mert nem tudok betelni vele. A sima csillogó árnyalatok nem annyira intenzívek, inkább szolid kis fényük van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 28.

tsolya

2020. január 7.

Ő a harmadik palettám, de talán a legkedvesebb a szívemnek. Sokáig idegenkedtem a meleg árnyalatoktól, de egyre jobban kezdem őket megkedvelni. A matt színekkel álom dolgozni, nagyon szépen lehet őket satírozni, és ahogy azt megszoktam nagyon jól pigmentáltak. Lehet velük szolidabb sminkeket és kicsit alkalmibbakat is készíteni. Nagyon örülök, hogy beszereztem, hamar az egyik kedvencem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 7.

Milli88

2019. november 4.

Igazán szép matt és metálos színek. Mind a hétköznapi, mind az alkalmi sminkekhez tökéletes paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

Julcsiturkyy

2019. augusztus 23.

Gyönyörűség!!!!
hosszú tanakodás után csaptam le erre a palettára. 100 százalékosan megérte.
a mattok szokásosan baromi könnyen elsatírozhatóak, a metálok szuper krémesek.
És a 2 új formula.....a sss szemet kápráztató, és a 2 glitter....
Több szemsminket készítettem és mindegyik csoda szép lett.
aki teheti vegye meg!!!
5/5*************

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Gyönyörűség!!!!
hosszú tanakodás után csaptam le erre a palettára. 100 százalékosan megérte.
a mattok szokásosan baromi könnyen elsatírozhatóak, a metálok szuper krémesek.
És a 2 új formula.....a sss szemet kápráztató, és a 2 glitter....
Több szemsminket készítettem és mindegyik csoda szép lett.
aki teheti vegye meg!!!
5/5*************