Comptoir sud Pacifique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Svetlana, Módosítva: 2013. július 13.

Comptoir sud Pacifique Aloha Tiare edt
Ár: 1800/10ml fújós+ posta vagy személyesen , Eladó: Pamador
Állapot: 10ml fújós, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxi

Yeticica

2018. november 20.

Jajjjj. Hol is kezdjem?
Nem tetszik. Tobb okbol kifolyolag sem. Egyreszt nagyon mű. Felfújáskor erőteljes monoi illat, aztan szúrós (tiare?) virag. A kokuszt azonnal erzem es sokaig meg is marad (edes, pocit mű kokusz), amibe sunnyogva belopakodik valami savankas ize. Nem tudom bekategorizalni, hogy mi.
Sajna a kokuszos-ananaszos TicTacnak van ilyen illata-ize.
Edt letere igencsak ragaszkodo, bevallom nem birtam megvarni a teljes leszaradast, es megprobaltam lemosni. Hiaba. Meg orakig illatozott a savanykas vanilias kokuszos legfrissito.
Egyetlen pozitivuma, hogy szepen fejlodik, valtozik az illat. Aldom az eszem, amiert csak mintat rendeltem N-rol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

Jajjjj. Hol is kezdjem?
Sajna a kokuszos-ananaszos TicTacnak van ilyen illata-ize.

jomosono

2018. augusztus 17.

A márka nagy rajongója vagyok, 9 nagy üveggel rendelkezem ..........ezért elfogult is kicsit talán...Ebben a parfümben a virágos jegyek dominálnak kizárólag,és főleg a tiáré virág ami intenzíven kiérződik benne ..
Nagyon friss,nagyon különleges intenzív illat..
Ebben a parfümben erő van,szinte érezni a hawai vulkánok bugyogását/ forrongását,a szigeten fújó szél illata ,keveredik a sóval..Számomra ez az Aloha Tiare ...
Megosztó Sud az biztos.Nálam csakis 5 csillag!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Nagyon friss,nagyon különleges intenzív illat..
Megosztó Sud az biztos.Nálam csakis 5 csillag!!!

melwin

2017. október 23.

A Fragrantica-n írta valaki, hogy mennyire emlékezteti ez az illat Hawaii-ra. Hát nekem volt szerencsém ott járni, de ez az illat nem emlékeztet rá. Sokáig őriztem a Lei fa virágját, amit préselve hazahoztam. Ezt a virágot valahol plumeria-ként emlegetik, de összefoglaló néven frangipani. A Hawaii levegő illatához szinte semmi sem fogható és a Lei virág illata egy csoda.
Sajnos a nyitása a parfümnek erősen fürdőszoba/wc illatosítóra emlékeztet. A virágos katyvasz elillanása után hozza csak a frangipanihoz hasonló jegyet, ami már kellemes ugyan, de mégsem a számomra ismert Lei virág illata. Ez hamarosan átfordul egy eléggé szép vaníliás illatba, szerencsére nem szintetikus, inkább cukros vaníliás süti citrommal. A leheletnyi citrus amit kiérzek, éppen annyira zabolázza meg a vaníliát, hogy ne legyen émelyítően édes. Nyomokban Vanille Insensée ugrik be ebben a fázisban. Tartóssága megfelelő. Szép lenne, de mivel nekem konkrét elvárásaim voltak ezzel a parfümmel szemben, így kissé csalódás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 23.

elvanui

2017. június 30.

Ma kicsit ráérek, parfümszekrény-rendberakás van tehát, és jöjjön akkor ez:)...
Nagyon hullámzó viszonyban vagyunk, hol eszementül kívánom, hol a hátam közepére sem... Most épp jólesik nekem, nyár van, vagy mi... Nemdebár. Igen, közönséges, igen, harsány, igen, ha az angol bimbo szónak van illatmegfelelője, akkor ő az. De tud jó lenni. Mikor tényleg annyira egyszerű vágyaid vannak, hogy egy koktél a parton, naptej és homok, akkor NAGYON jó. Gyümölcsösen-ragacsosan édes tiaré, kókusz és vanília, hangosan és hosszan, és kábé ennyit ad. De olyan bájos a kis virágjával a hajában, ez a kis tejeskávészínű vahine, a naiv, boldog kis tahiti lányka, egyem a szívét, nincs is lelkem többet várni tőle. Néha teljesen boldoggá tud tenni. Legyen még soká hely az életben az ilyen egyszerű kis örömöknek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 30.

Ma kicsit ráérek, parfümszekrény-rendberakás van tehát, és jöjjön akkor ez:)...

Aquariusgirl

2017. június 18.

Miután tavaly szerelembe estem Intense Tiaréval, idén próbálgatom a kókusz-tiare duóval készült alkotásokat. Na, őt nem nekem találták ki. Én csak a nagyon szúrós tiarét érzem, de valami nyálkahártya-repesztő módon. Rettenetesen közönséges és kicsit sem szelidül és krémesedik az idők folyamán.Kókuszt egyáltalán nem érzem. Tartósnak tartós, szinte levakarhatatlan....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 18.

Svetlana

2013. július 7.

Erőteljes kókuszillat tiaré virággal, édes-krémes különlegesség, nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 7.

Erőteljes kókuszillat tiaré virággal, édes-krémes különlegesség, nagyon tartós.