Comptoir sud Pacifique

Ár:   23 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: jomosono, Módosítva: 2017. július 1.

Ár:   23 000 Ft

Illatösszetevők: ámbra, vanília, pézsma és pacsuli

jomosono

2017. június 21.

Imádom!!!!!!!!!
Valami fenomenális alkotás !!!!!!!!
Engem Egyiptom bazáraira,mecseteire emlékeztet,erős füstölő illattal indít,de percek múlva finomodik,puhul bele símul a bőrbe,és elöbújik belőle a méltán híres Pacifique vanilia.
Nagy rajongója vagyok a márkának 10 féle nagy üveggel rendelkezem,talán Ő áll az első helyen a listámon!!
Ezt vagy Imádják,vagy nagyon nem szeretik..Megosztó és ritka Sud illat.....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 21.

Imádom!!!!!!!!!
Valami fenomenális alkotás !!!!!!!!
Ezt vagy Imádják,vagy nagyon nem szeretik..Megosztó és ritka Sud illat.....