Comptoir sud Pacifique

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Kodi, Módosítva: 2019. január 7.

Ár:   20 000 Ft

A messzi szigetek illata, a Dél-Csendes Óceánra hív, a Vanília Extreme a 10. illat "Vanilla szigetek / Vanille Des Isles" illatcsoportban, egyfajta vanília  gourmand illat a rajongóknak. A Vanille Extreme intenzívebb  mint a Vanilla Passion, édes, meleg és fűszeres. Nyerscukor és a tej, vanília és heliotrope abszolút egyesül egy ultra gourmand felhőben. Jacques Lions az orr  az illat mögött.

Comptoir sud Pacifique Vanille Extreme fújós
Ár: 2.100 Ft + pktgtől , Eladó: Kodi
Állapot: saját parfümből frissen átfújva, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm - foxpost

Luna1024

2020. július 24.

A Tökéletes Vanília illatot próbálkozom megtalálni, ennek érdekében rendeltem egy rakás 1 ml-s niche mintát, többek között belőle is, netes ajánlások alapján.

Jelentem: vaníliás Wunderbaum autóillatosító illat, egy az egyben! :D :/ Hogy ez pozitívum-e, vagy sem, azt mindenki döntse el magának. Az első percben orrbavág a tömény, tejes-kókuszos sütis vanília, mindez gejl és igencsak műanyag formában. Krémes és melengető gourmand illat, de - megsérteni senkit nem szeretnék - a vanília szintetikussága miatt kissé gagyinak érzem. A kókusz által (nem tudom, tényleg van-e benne) trópusi hatása van, bár nyáron még így is sok, fullasztó lehet, pedig hatósugara nem sok...
Őszintén szólva elájulva nem vagyok, és feltehetően nem is leszek Tőle, az árát pedig rettenetesen sokallom (nagyon egyszerű/egysíkú, és számomra egyáltalán nem "niche minőség"), de mégis van benne valami fura mód kedvelhető. Üveges verzió ettől függetlenül nem kéne belőle.

A tartóssága borzalmas - ha volna ilyenem, gyanítom, mindenhova cipelhetném magammal, mert állandóan fújkálnom kéne.

Aki hozzám hasonlóan a Tökéletes Vanília illatot keresi, javaslom, ne itt kezdje - viszonylag felejthető "állomás".
Jelenlegi személyes TOP 3 kedvenc a számomra: Les Couvent des Minimes Cologne of the Missions (nagyon nyami, édes-krémes, csodapuha vanília!), Indult Tihota (sokak abszolút kedvence: édes-pézsmás, tiszta és nem fullasztó), valamint Arte Profumi Sucre Noir (a Pink Sugar-hoz nagyon hasonló illat, de annak számomra rém idegesítő szintetikussága nélkül). :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 24.

Svetlana

2017. november 14.

Aki az első fújás utáni percet átéli, az vmi mennyi, isteni, tejes, cukros vaníliás koktélt kap! Örök kedvenc télen! (Kicsit hasonlít a Matin Calinra is, de nem tudom eldönteni melyik a jobb)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 14.

Kodi

2015. december 25.

Furcsa, eleinte kissé gyógyszeres vanília koktél. Leszáradásában viszont igazi finom, sütis vanília, mely kárpótol a kezdeti, kissé gejl érzetért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 25.