Comptoir sud Pacifique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2015. december 12.

Megjelenés éve: 1976

Illatkategória: orientális-vaníliás

Illatjegyek: kávé, vanília

galagonyanya

2017. július 28.

Az édes, habos tejeskávé illata. Gyönyörű, ennivaló, innivaló, szagolnivaló csoda. Bársonyos, buja vaníliás kávéillat. Mit mondjak még??? Ja, a használati utasítás. Mielőtt magadra fújod, készíts be egy adag kávét a kávéfőzőbe, hogy csak meg kelljen nyomnod a gombot, mikor már nem bírod tovább, és kávét kívánsz, de azonnal...!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 28.

zita.czinege

2016. november 22.

Igazi fincsi tejeskávé illat! Szuper, meglepő de nagyon kellemes annak, aki szereti a kávét. Még soha senkin nem éreztem ilyen parfümöt!
A párom nagy egy nagy parfüm guru. Tőle fújhatok magamra L'artisan-t, Lancome-t, Diptyque-et, Dolce Gabbana-t, nem nagyon hatja meg egyik sem. De amikor ezt fújtam magamra, rögtön megjegyezte, hogy mi ez a finom illat! Talán azért, mert tényleg ritka ez a fajta krémes kávéillat. Nem olyan szúrós, mint a Montale kávéja. Isteni finomság!

Sajnos a tartóssága nem a legjobb, napközben újra kell fújni. Csak azt sajnálom, hogy már nem nagyon lehet kapni, különben locsolnám magamra :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 22.