Constance Carroll

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: arybaba2, Módosítva: 2013. június 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Gyorsan száradó és csomósodás-mentes képletet tartalmaz, melyet könnyű alkalmazni.

Kiszerelés: 8 ml

elfi777

2014. október 4.

Minő emlékeket hozott ez fel bennem:))
Jó régen, amikor 16-18 voltam, franciás stílusban nyomultam a dizsiben (fehér arc, pici pirosító, feketével vastagon kihúzott cerkás-tusos-pillás szemek, sötétbarnás-vöröses rúzs, natúr szemhéj), és ezt a tust tudtam megfizetni, ha jól emlékszem, egészen tartós volt, de pár óra múltán megrepedezett. Elájulva nem voltam tőle, de olyan szép emlékek kötődnek hozzá, és mindig dicsérték a sminkem, hogy kap egy négyest, bár, most milyen lehet, azt nem tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 4.

Minő emlékeket hozott ez fel bennem:))