Constance Carroll

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nefertiti, Módosítva: 2012. szeptember 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

NikolettaFarkas

2020. június 29.

Az elso parfumjeim egyike! Annyira jellegzetes eros de szamomra kellemes illata volt!😍De jo lenne ujra erezni az illatat!Hihetetlen mar el is felejtkeztem rola !

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

Vadkuku

2014. február 27.

Első parfümöm! Nagyon tartós, nagyon édes. óóó azok a 90-es évek... Lehet még kapni egyáltalán?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 27.

Nefertiti

2012. szeptember 6.

Nekem ez volt az elso CC parfumom. Ajandekba kaptam licibe. Akkoriban naaagyon tetszett, foleg telen fujkaltam magam vele :D aztan kifogyott es probalgattam a tobbi tesojat :) szep idok, emlekek... meg meg van az uvege is :))) abszolut erezni az eros illatat ;)) amugy tartos volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

Orchid

2012. szeptember 6.

Úristen!!! Ez volt az első "igazi" parfümöm! :D Még mindig az orromban van a tömény, édes, émelyítő illata... pont ezért nem használnám mai fejjel, de a szép emlékek miatt mindenképpen 5 csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.