Constance Carroll

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bebek, Módosítva: 2013. november 13.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

victorika

2014. november 21.

Azt, amit el kell fednie, azt elfedi! Az állagával nem vagyok kibékülve, de alapvetően jól funkcionál!

jégvirág

2013. november 18.

Bánom, hogy megvettem, mert nem teljesít jól, így csak egy újabb korrektor a sminktáskában, amivel nem tudok mit kezdeni. Mondjuk nem volt egyáltalán drága, mivel volt egy kuponom, így csak 0,89 euróért jutottam hozzá. A legvilágosabb van meg, fogjuk rá, hogy illik az arcbőrömhöz (bár egy picit ez a korrektor is sötét). Állaga: nagyon könnyen kenődik, arcon egyáltalán nem tartós, púder se nagy segítség. Fedése gyenge, pedig épp arra lenne a legjobban szükségem, konkrétan a pattanásokra, szem alá nem nagyon szoktam semmit se kenni, ezt sem kenem. Még egy negatívuma, hogy hiába tekerős (szájbalzsamos, rúzsos csomagolás), a korrektor nagy részét nem lehet letekerni - ezt így gyártják, szóval óvatosan kell leszedni vagy rárakni a tetejét/kupakját, mert egy hirtelen mozdulat után a korrektorba mélyed. A képen látni is, hogy mit is akarok itt elmagyarázni. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 18.

Bebek

2013. november 6.

Kb 15 éves emlék. :D CC termékek voltak csak elérhetőek nekem, kisvárosban laktam, így eléggé le volt szűkítve a lehetőségek sora. :) Azt hiszem, ez 1 árnyalatban volt akkor kapható. De nekem megfelelt, világos bőrű voltam mindig is. Nem volt rossz fedése, tartós se volt annyira. Erős közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 6.