Constance Carroll

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bebek, Módosítva: 2013. november 13.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Sminkek szájra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Bebek

2013. november 6.

Gimis koromban vettem CC termékeket, mert kisvárosban laktam, ott egy darab illatszer üzlet volt és ezek a termékek voltak elérhető áron. Szép, természetes árnyalatú rúzsom volt, olyasmi, mint a képen látható, csak picit barnásabb volt és matt színű. Nem szárította a számat, viszonylag tartós is volt. Kb 2-3-szor vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 6.