Constance Carroll

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: kékvelúrcipő, Módosítva: 2014. március 31.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

kékvelúrcipő

2014. március 22.

Első korrektorom volt, 8-9 éve vettem, amikor még lehetett kapni ezt a márkát a Rossmann-ban. Selejtezés közben találtam meg a fiókom mélyén, így jutott eszembe. :D
Szem alatti karikákra használhatatlan, nagyon szárított, pattanásokra elment.
Mivel ez volt az első korrektorom nem volt viszonyítási alapom, de még így is éreztem, hogy nem lehet egy nagy szám, mentségére legyen mondva, hogy messze a legolcsóbb termék volt a boltok polcain, valószínüleg ezért is választottam ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 22.

Szem alatti karikákra használhatatlan, nagyon szárított, pattanásokra elment.