Constance Carroll

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. november 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Vivianka

2013. július 17.

Anyukámnak volt barnás árnyalatban, mindig lopkodtam tőle, mert nagyon szépen fogott, és még tartós is volt. Mostanában én sem látom, pedig vennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

sziszoka

2013. április 11.

Én nagyon szerettem.Régebben több helyen is láttam,mostanában eltűnt a polcokról.Vagy csak én nem látom?Árához képest egész jó minőségű termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 11.

killdy

2013. március 27.

megvan egy trio barnás-bronzos árnyalatban már vagy 10 éve. Éppen tegnap próbálgattam, vagy megöregedett és megdöglött, vagy régen is ilyen vacak volt, de akkor ez is megfelelt a tini-énemnek ;) Szépek a színek, de elég vacak.... akinek van pénze jobbra, az ne költsön erre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 27.