Coop

Ár:   120 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Coop   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lilu, Módosítva: 2013. augusztus 15.

Lelőhely:   Coop
Kategória:   Szappanok

Vaníliaillattal.

Yubiri

2016. május 23.

Bárcsak olvastam volna el a véleményeket a vásárlás előtt....
Nem buktam sokat, egyetlen darabot vásároltam csak belőle, de drágább mint a bevált lidl-s szappanom.
Szerettem volna vaníliás illatot, szerintem ez nem az, büdös és olyan illatra is és anyagra is, mint a régi szappanok.
(Talán) elhasználom és soha többet!!!
Upd. A kellemetlen állaga ellenére nem szárított.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 23.

Bárcsak olvastam volna el a véleményeket a vásárlás előtt....
(Talán) elhasználom és soha többet!!!
Upd. A kellemetlen állaga ellenére nem szárított.

tundying

2014. április 1.

Szappantömbbe öntött Chemotox:) Nemcsak a legyeket tartja távol...hanem mindenkit, aki él és szagol:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 1.

Lilu

2013. augusztus 28.

A legszörnyűbb szappan amit valaha vettem, olyan iszonyú a szaga, hogy a madarak lepotyognak tőle a fákról 10 kilométeres körzetben felbontás után. x,D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 28.