Coop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Coop   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2015. február 23.

Lelőhely:   Coop
Kategória:   Szappanok

blackrose

2019. március 2.

Tènyleg botrányos az illata. Virágoskerthez semmi köze. De kèzmosásra megfelel, főleg ha kint vègeztem egy, kis kerti munkát,másra nem. Javára legyen mondva, kèzmosás után hamar elillan az illata. Nem került sokba, de nem tudom hogy tudtak ilyet gyártani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

egeresi47

2016. szeptember 12.

Annyira kórházi fertőtlenítő illata van. Mosni talán jó lenne vele, kiöblíteni kisebb foltokat, de magamra tuti nem használnám.
Szörnyű az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Szörnyű az illata.