Coop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Coop   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anett3600, az összetevőket feltöltötte: SandorneGaga, Módosítva: 2018. június 29.

Lelőhely:   Coop
Kategória:   Szépítő eszközök

Pamut vattakorong kozmetikai cèlokra

fairynorah

2019. október 13.

Már nem esik szét, de továbbra sem
jó: durva. Mintha egy nemezlappal akarnám leszedni a sminkem... Körömlakk lemosáshoz tudom csak ajánlani, arra jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Már nem esik szét, de továbbra sem

Candy21

2016. október 14.

Hát ez valami szörnyű foszlik esik szét teljesen használhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Hát ez valami szörnyű foszlik esik szét teljesen használhatatlan.

doreszka94

2016. március 9.

Hétvégén gyorsan kellett körömlakk lemosásra és már csak a Coop volt nyitva,így ilyet vettem. A sötét lakkomat 2 koronggal le tudtam mosni, bár hamar átszakadt, de nem esett szét és nem szakad el. Nekem a célnak teljesen megfelelt, semmi problémám nem volt vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

seasnail

2014. november 10.

Én is így jártam, nem volt időm elmenni egy Rossmannba, ezért megvettem ezt. Nem is tudom, hogy kínlódtam el belőle már majdnem azt az egy csomagot, mert semmire sem lehet használni. A sminket le sem hozza, helyette a korong darabjai a hajamban és az arcomon kötnek ki, körömlakklemosásnál is szétesik két köröm után, komolyan vigyázni kell, hogy ne csináljon dugulást... Soha többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 10.

illusia

2014. július 29.

Vacak, használhatatlan termék, remélem rajta van a gyártó címe, mert fogom és visszaküldöm nekik, és megkérdezem mégis hogyan kéne ezt használni? Mert amint folyadék éri széthullik darabjaira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

anett3600

2014. május 4.

borzalmas egy termék, egy szemspirál lemosását sem bírja ki. ennyi pénzért van jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

Kodi

2014. május 4.

Egyszer én is vettem, gyorsan kellett valami. Silány, durva minőségű termék. Vállalhatatlan és méltatlan egy krémmániáshoz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 4.

Xinezia

2014. május 4.

Oh, hát kritikán aluli ez a termék. Hamarabb kellett volna az értékeléseket megnéznem, mintsem megvennem ezt a vackot. Ez nem is vatta, ezt max. annak csúfolják. Alig várom, hogy elfogyjon, ahhoz, hogy jól leszedje a sminket egyszerre 2-3 korongot is használnom kell. Pazarlás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 4.

bandita

2014. május 1.

A "fos" kategória legalját súrolja ez a termék szerintem is. Örültem volna, ha csak annyi bajom lett volna vele, hogy szöszöl, de nem, elemeire esik szét a kézben, körmön. A legdurvább tapasztalatom vele kapcsolatban az volt, amikor szemetet, apró faforgácsot, műanyag hulladékszálat találtam a korong anyagába préselve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 1.

ancsibancsi

2014. május 1.

Muszáj volt vennem hirtelen valamit, kézenfekvő megoldás volt.
Egyébként baromi drága volt szerintem 400 Ft, de nem foglalkoznék vele, ha normális minőségű lenne.
De lányok, ne haragudjatok, de ez botrányosan sz*r!!!
Már esténként inkább nem is használok tonikot, arcvizet, csak hogy ne kelljen használnom. Nem szeretek még vattát sem kidobni, de ennek ez lesz a vége. Teljesen ki vagyok tőle borulva.
Egy csillagot sem érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 1.

Muszáj volt vennem hirtelen valamit, kézenfekvő megoldás volt.
De lányok, ne haragudjatok, de ez botrányosan sz*r!!!
Egy csillagot sem érdemel.