Coppertone

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: edinadovicsin, Módosítva: 2013. július 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fényvédők

GNóri

2015. október 13.

Nem tudom, hogy a megfelelő termékhez írom-e a véleményem, mindenesetre egy barátnőm hozott nekem többféle Coppertone krémet, aki egy gyógyszercégnél dolgozik. Az egyik, ami nagy kedvencem lett, egy barnulást elősegítő napolaj. Nem igazán hittem korábban a hasonló krémekben, ráadásul még elképzelni is borzalmas volt, hogy nyáron, a kánikulában, miközben izzadok, olajat kenjek magamra. Végül most nyáron már annyira szomorú voltam, hogy nyaralás híján augusztus közepén is még mindig fehér vagyok, hogy egy napozás alkalmával kipróbáltam. Hát jól meg is lepődtem. A ~40 percnyi napozástól olyan színem lett, mint korábban egy egész hetes vízparti nyaralás után, gyönyörű, csokibarna, leégéstől mentes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

timmantyú

2015. június 8.

Nagyon sajnálom, hogy a Coppertone termékeket nem lehet Magyarországon kapni. A napolajat Horvátországban vettem, és tökéletes, mindent tud, amit egy napolajnak kell. Ezen kívül van egy naptejem Görögországból és még régebben volt egy másik, olajmentes naptejem az USÁ-ból, hát az valami fantasztikus volt, azóta sem találtam ahhoz hasonlót se. Ezeket krémmánián nem találtam meg és sajnos már nincs meg egyik sem, így én sem tudom feltenni. De az öt csillag az összes általam eddig próbált Coppertone terméknek szól!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 8.

edinadovicsin

2013. június 13.

KIváló illat, kiváló minőség!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 13.

KIváló illat, kiváló minőség!!