Corine de Farme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ChicRaspBerry, Módosítva: 2013. július 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Cornelia illata az elbűvölő karamell egyszerre játékos és nőies illat, mely elbűvölő karamell, kókusz, vanília és eper illatával.

drebeka

2019. február 3.

Kisebb koromban nagyon imádtam. Több változata is megvolt nekem. Nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

MissC

2015. október 23.

Óóóó... sok évvel ezelőtt volt ilyenem, és nagyon szerettem :) Igaz, a mesét is szerettem, de végső soron az illata miatt vettem meg. Volt még őszibarackosban, meg gyümölcsös fagyis illatban is, és azokat is imádtam. Már rég nem láttam sehol, de ha tudnék szerezni belőlük, hétköznapokra biztosan szívesen elhasználnám őket :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

Ms.Cat

2013. szeptember 1.

Lehet, hogy egy kicsit kislányos a csomagolása, de nagyon szeretem az illatát! Az árához képest elég tartós, nem párolog el az üvegből a parfüm és a barátom is szereti rajtam. :)) Csak sajnos nem látok egy ideje ilyet sehol. : ((((

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.