Coslys

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2019. április 4.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Coslys arckrém száraz nérzékeny bőrre, táplálja és védi a száraz és érzékeny bőrt. Egyesíti a rózsavíz nyugtató és a növényi olajok tápláló hatását. Céklából kivont természetes hidratáló anyagot tartalmaz. A bőr húzódásának megakadályozására organikus shea vajjal és organikus barackmagolajjal gazdagítottuk. A fehérliliom, bio kamilla és természetes bisabolol megnyugtatja a nagyon érzékeny bőrt, védi a külső hatások ellen. A fehérliliom öregedésgátló hatása is jól ismert. Természetes alapanyagokból előállított (az összes összetevő 99,29%-a természetes eredetű, a növényi összetevők 96,49%-a, az összes összetevő 11,1%-a organikus termesztésből származik).