Cosmia

Ár:   329 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Barka82, Módosítva: 2017. október 31.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő, melynek illatát neves nemzetközi illatszakértők fejlesztették ki.

eilthyr

2019. április 14.

nagyon finom, kellemes illata van, egyáltalán nem agresszívan tömény, de sokáig - órákig - kitart! az állaga is megfelelő. nekem enyhén zsíros bőröm van, így nem szárít. pont jó! elég ritkán találok áfonyás terméket, ez ráadásul olcsó is. biztos újraveszem még.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

xfxff349

2018. május 16.

naagyon finom, intenzív illata van, ami hihetetlen tartós, 3-4 óra múlva is érzem még a bőrömön. Ezáltal olyan sok sem kell belőle, így lassan fogy el. Nem okoz irritációt, viszont picit szárít. Mondjuk nekem eleve száraz a bőröm, szóval a normál/zsírosabb bőrűeknél lehet ez nem fog jelentkezni. Az árát abszolút megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.