Cosmia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NadjaBlue, Módosítva: 2017. október 13.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő, melynek illatát neves nemzetközi illatszakértők fejlesztették ki.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

NadjaBlue

2019. január 12.

Egyik kedvenc tusfürdőm. Isteni finom illata van és fürdés után is diszkréten érződik az illata a bőrön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.