Cosmia

Ár:   269 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Reb, Módosítva: 2018. december 28.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Szappanok

Illatmentes szappan

greenline

2020. május 19.

Megfizethető áron egy tiszta, igazi szappan. Jól tisztít és sokáig kitart. Nagyon megszerettem ezt a terméket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 19.

Reb

2019. január 3.

Ez az első illatmentes szappan, amiben nem csalódtam! Önmagában fura, "zsíros" szaga van, de használat után nem érződik. Nyáron használtam, csodálatosan tisztít, egyáltalán nem szárított, nos azért most télen kell utána hidratálás. Óriási adag, sokáig elég, gazdaságos. Minden tekintetben ötcsillagos! Ez lett az új kedvenc szappanom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.