Cosmia

Ár:   819 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2017. szeptember 20.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Testápoló balzsam extra száraz és kiszáradt bőrre, 24 órás hatással. Intenzíven táplálja és rendbe hozza a bőrt.

Katakonya

2018. március 24.

Ár értek arányban messze a legjobb testbalzsam amivel találkoztam nagyon jó

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 24.

Ár értek arányban messze a legjobb testbalzsam amivel találkoztam nagyon jó

marryjane

2017. október 12.

Nagyon szeretem. Ebben az árban testbalzsamot nem vesz az ember.
Mindent tud, amit igér. Kíváncsi leszek, hogy télen hogy teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Nagyon szeretem. Ebben az árban testbalzsamot nem vesz az ember.
Mindent tud, amit igér. Kíváncsi leszek, hogy télen hogy teljesít.