Cosmio

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. április 9.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Spilanthes acmella (Asteraceae), magyar nevén iskolavirág vagy ábécéfű,a szubtrópusi területeken (Brazília, India, Dél-Afrika) honos csípős ízű fűszernövény. A népgyógyászatban teáját és alkoholos kivonatát régóta alkalmazzák fájdalomcsillapító, érzéstelenítő, gyulladáscsökkentő és fertőtlenítő hatása miatt pl. fogfájás, szájüregi gyulladások kezelésére.

Az acmella kivonat a bőr rugalmasságát fokozó, egészséges szerkezetét helyreállító, feszesítő, regeneráló, ránckisimító hatású kozmetikai hatóanyag.

Felhasználási javaslatok
-anti-aging kozmetikumokba
-érett bőr ápolására
-narancsbőr, terhességi csíkok megelőzésére és kezelésére

Hatásai:
-feszesítő, regeneráló, ránckisimító hatású
-fokozza a bőr rugalmasságát
-helyreállítja a bőr eredeti szerkezetét

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.