Cosmio

Ár:   1000 Ft és 1500 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. február 4.

Ár:   1000 Ft és 1500 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Kategória:   Testápolás

Kiváló minőségű, ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó, hidegen sajtolt avokádó olaj.

Az avokádó olaj kiválóan ápolja a száraz, kirepedezett, ekcémás bőrt, elősegíti a sejtmegújulást. Gyakran alkalmazzák érzékeny, gyulladásra hajlamos bőr esetén, illetve hegek kezelésére is.

Külsőleg! Kozmetikai alapanyag.

wokky

2020. június 17.

A csipkebogyó olaj mellett az egyik legjobb olaj, amit eddig az érzékeny bőrömre használtam. Szépen leviszi a pirosságot, táplálja a száraz bőrt. Én géles termékkel szoktam keverni és utolsó előtti lépésként krém vagy maszk előtt masszírozom be a bőrbe, így nekem szinte teljesen beszívódik. Imádom, hogy van egy kis zöld színe :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 17.

agolden

2019. december 20.

Alapvetően elégedett vagyok vele, ez tette nagyjából rendbe a mélyen kirepedezett/gyulladt bőrt a kezemen, pedig más krémeket is használtam. Nem szívódik fel viszont könnyen még akkor sem ha keveset kenek, marad egy olajos réteg a bőrömön. Ehhez képest a zsírozó hatása nem tart elég sokáig, ami mondjuk a weboldalon is le van írva. Negatívumként kell még megemlítenem, hogy úgy tűnik kiold valamit a hajfestékemből mert amikor az arcomra kenem és a hajam hozzá ér a bőrömhöz, allergiás reakciót vált ki: bepirosodik/ felpúposodik a bőröm, és rettentően viszket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 20.

Endless

2018. augusztus 27.

Zöld. Nagyon. Miután meglepetèsünkön túlesünk, egy csodás barátságot lehet vele kötni. Nálam hajmosás előtti pakolásba megy sok más olaj mellè, meg nèha az arcomra mandulaolajjal.
Ja ès mikuláscsomag illata van.

update: elég régóta használom már hajpakolásba és arcra. Szerintem a legeslegjobb olaj amit eddig próbáltam. Pár hete vettem egy sima szempillaspirál kefét, mert gondoltam leápolom vele alaposan a szempilláimat meg a szemöldököm. Egy hét után látványosan besűrűsödtek és extra hosszúra nőttek a pilláim.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Ja ès mikuláscsomag illata van.

Evaaaa

2017. november 5.

én nem ugyanezt a márkát használom, de az is bio hidegen sajtolt avokádó olaj. eddig csak jó tapasztalataim voltak vele, testápolóba, arckrémbe belekevertem, vagy csak nedves bőrbe belemasszíroztam, napokkal meghosszabbította a testápolók hatását, és nagyon kellemes tapintású a bőröm tőle, és érzésre is remek, illata semleges, állaga is könnyen kenhető.
külön odafigyelve a szemkörnyékemre még nem tettem belőle magában, csak arckrémmel. tegnap este egy két cseppet alaposan betapogattam a szemem alatti részbe kis vízzel, ahol karikákkal, nagyon kezdődő ráncokkal bajlódok.
reggel mikor fölkeltem, olyan vörös karikás lett a szemem, mint akinek bemostak, és kicsit szerintem duzzadt is, mert a ráncocskák is szépen kiadták magukat. nem tudom mi történt, még egyszer megpróbálom majd, de ha ugyan ez történik, akkor kihagyom majd azokat a részeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 5.

polewitch

2017. április 15.

Hajpakolásba szoktam beletenni, illetve hetente, kéthetente egyszer cukrot keverek hozzá és azzal radírozom le az arcomat. Csodaszer!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

erika0325

2016. augusztus 28.

A legjobb dolog amit a hajammal eddig csináltam, ez az olaj :-) Mosás előtt bepácolom a hajam ezzel a csodaolajjal. Szépségesen fényes, és nagyon dús lesz az eredmény. Biztos másra is jó, sőt ki is próbálom bőrre, de a hajnál már bizonyított:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Matilda

2016. augusztus 22.

Talán a kedvenc olajom lett az összes közül. Szemkörnyékápolónak vettem első sorban, 1-1 kis cseppet szoktam eldolgozni a szemeim körül, de van, hogy az egész arcomat bekenem vele. Azóta teljesen más a bőröm, sokkal hidratáltabb, feszesebb és erősebb a szemem körül. Ekcémára is kentem már, mikor nagyon előjött, arra is jól működik. Hajvégápolónak is szoktam használni, a boltokban kapható szilikonosok helyett. Vizes hajra felviszek pár cseppet, utána kifésülni is könnyebb. Megérdemli a maximum pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

bandita

2013. június 22.

A pikkelyesen száraz bőrfelületet csodálatosan regenerálja, egészen rendkívüli érzés.
Mstindigo művéből, bevallom, számomra is csurrant-cseppent, és buzgók kenegetem azóta is talpra, kézre, NAGYON ápolt látványt nyújt a köröm-és körömágyak környéke.
A napokban picit lepirítottam a vállamat, és azóta erre a felületre is bevetettem. A vállam most barna, és nem hámlott le, pedig már számítottam rá, hogy bűnhődnöm kell a nyári kihágásért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 22.

mstindigo

2013. június 21.

Ohhh, az avokádóolaj még egy szuper cucc. Ezt a cosmionál is vettem. Egy barátomnak a felkarján apró piros pötty-rengeteg volt, és rettentő száraz volt az egész testén a bőr. Elment bőrgyógyászhoz, akitől semmit nem kapott, de megállapították, hogy A vitamin hiány. Az avokádóolajban A vitamin is található, emulziós krémet készítettem vele, ment még bele a kedvenc kendermagolajam, sheavaj, mandula és szezámolaj. Plusz lecseréltük a tusfürdőt egy illatmentes babafürdető tusfürdőre, és egy héten belül látványos lett a javulás! Klassz. :) Amúgy ezen az olajon érezni, hogy jó minőségű, zöld színű, avokádó illatú olaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 21.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil