Cosmio

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. május 21.

Kategória:   Egyéb

A Cosmio 100%-os tisztaságú, kizárólag a növényből kinyert, hígítatlan, módosítás
nélküli illóolajai magas minőségű, bevizsgált kozmetikai alapanyagok.

Hatásai: Külsőleg hígítva: baktériumölő, vírusölő, gombaölő, gyulladásgátló, nyugtató, összehúzó, tonizáló.

Felhasználási terület: nyirokmasszázshoz, cellulit ellenes készítményekbe, zsíros bőr normalizálására, bőrtisztításra, dermatitiszre, kollagéntermelés elősegítésére, szájápolókba.

Kiszerelés: 10 ml

mircilu

2019. május 15.

Égészen jó volt, habár szerintem egy kicsit lehetne erősebb és tartósabb az illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

süsümanó123

2014. december 11.

Ma vettem egy üvegcsével, és mindamellett, hogy esztétikus a csomagolása, az illata is szuper jó, diszkréten narancsos. A felhasználás csak ezután következik, de ha csak illatosítani használom, már megérte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 11.

Illatanyagok: Citrus Sinensis (Sweet Orange) Peel Oil

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.