Cosmio

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. május 21.

Kategória:   Egyéb

A Cosmio 100%-os tisztaságú, kizárólag a növényből kinyert, hígítatlan, módosítás
nélküli illóolajai magas minőségű, bevizsgált kozmetikai alapanyagok.

Hatásai: Külsőleg hígítva: baktériumölő, faggyútermelést szabályozó, gyulladáscsökkentő, sejtregeneráló hatású.

Belélegezve lazító, nyugtató, feszültségoldó, érzékiséget felszínre hozó (afrodiziákus) hatású.

Felhasználási terület: zsíros bőr, gyulladt, pattanásos bőr, öregedő bőr, hajápolás

Kiszerelés: 10 ml

Zellerlevel

2015. december 8.

Nagyon szeretem, jó minőségű, jó illata van, és a csomagolása is nagyon szép. Van ennél olcsóbb márka, de ár-érték arányban abszolút megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

jubileum

2015. augusztus 3.

Hihetetlennek tartom, hogy ezt a márkát eddig nem ismertem, fantasztikus volt a boltban járni, mint egy krém és szappankészítő birodalom, nem tudnék olyan eszközt mondani, ami ezekhez a folyamatokhoz kell, és nem találtam meg a boltban...Általában egy natúr kozmetikum összerakásához 2-3 helyre kell ellátogatnom mire tégelytől az illókig minden megvan az emulátorról és a nátronlúg, melyeket sokszor csak rendelésre lehet szerezni, nem is beszélve

Az illóolaj illata bivaly erős, hatásait még nem ismerem hosszú távon. a termék csomagolása igényességben az egész piacot lesöpri, gyerekzáras kupak, fényvédő üveg, kimerítő ismertető, és akár egy drága parfüm díszdoboza, és mindez ez reális árú terméken...persze most 40%-os akció volt rá, de szerintem eredeti árán is luxusnak számít, hogy ilyen a tálalás...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Illatanyagok: Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil